238. 19. és 20. századi festmények > Itatás a folyónál, 1938

419. Markos Lajos (Marosvásárhely, 1917 - Houston, 1993)

Itatás a folyónál, 1938

olaj, vászon

121*161 cm

j.j.l.: Markos L. 938

sérült