238. 19. és 20. századi festmények > Balatonkenese, 1921

418. Huber István (Budapest, 1891 - Budapest, 1982)

Balatonkenese, 1921

olaj, vászon kartonra ragasztva

37*49,5 cm

j.j.l.: Huber István 1921, ho. felirat: "Balatonkenesei táj a Sóshegyről 1921"