418. Huber István (Budapest, 1891 - Budapest, 1982)
Balatonkenese, 1921
olaj, vászon kartonra ragasztva
37*49,5 cm
j.j.l.: Huber István 1921, ho. felirat: "Balatonkenesei táj a Sóshegyről 1921"