417. Czinóber Miklós, Szolnoki (Szolnok, 1898/99 - Párizs, 1984)
"A kis utca vége Szolnokon", 1920
olaj, karton
25*31,5 cm
j.j.l.: Czinóber M, ho.: autográf felirat