238. 19. és 20. századi festmények > "A kis utca vége Szolnokon", 1920

417. Czinóber Miklós, Szolnoki (Szolnok, 1898/99 - Párizs, 1984)

"A kis utca vége Szolnokon", 1920

olaj, karton

25*31,5 cm

j.j.l.: Czinóber M, ho.: autográf felirat