238. 19. és 20. századi festmények > Arácsi részlet, 1906

416. Greguss Imre (Zayugróc, 1856 - Budapest, 1910)

Arácsi részlet, 1906

olaj, karton

27*21 cm

j.n. j.l.: Arács 1906