696. Basilides Barna (Tornaalja, 1903 - Budapest, 1967)
Városrészlet, 1949
ceruza, papír
230*285 mm
j.b.l.: Basilides Barna 1949, j.j.l: "Lenkének 1956 Karácsonyára nagy szeretettel: Barnáék"