238. 19. és 20. századi festmények > Városrészlet, 1949

696. Basilides Barna (Tornaalja, 1903 - Budapest, 1967)

Városrészlet, 1949

ceruza, papír

230*285 mm

j.b.l.: Basilides Barna 1949, j.j.l: "Lenkének 1956 Karácsonyára nagy szeretettel: Barnáék"