238. 19. és 20. századi festmények > Fekete-arany kompozíció

695. Barcsay Jenő (Katona, 1900 - Szentendre, 1988)

Fekete-arany kompozíció

szitanyomat, papír

180*175 mm

j.j.l.: Barcsay