238. 19. és 20. századi festmények > Utcarészlet, 1938

543. Ilosvai Varga István (Kunhegyes, 1895 - Budapest, 1978)

Utcarészlet, 1938

olaj, vászon

50*55 cm

j.j.l.: Ilosvai Varga I. 938