250. Ezüstök és ékszerek > Díszöv

1374. Díszöv

19. sz. második fele, domborított, vésett réz, vörös gránát színű üveg kőutánzatok és türkiz színű betétek, selyem alapra dolgozva, j.n., kis sérülésekkel

dísz h: 40,5 cm