250. Ezüstök és ékszerek > Kínáló

1240. Kínáló

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "WH" (?) nem azonosítható mesterjegy, áttört gyümölcságakból álló, domborított, poncolt díszítés, középen plasztikus körte, kis sérülésekkel

176 g; 22,2*5 cm