1405. Historizáló képtartós medál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany tok, Josef Fuchs mesterjegy és bécsi Hivataljel, közepén karmos foglalatban 1 db félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal, babérkoszorús és fekete zománc díszítéssel, eredeti dobozával, kis sérüléssel
Btto.: 13,9 g; h: 6 cm