250. Ezüstök és ékszerek > Historizáló képtartós medál

1405. Historizáló képtartós medál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany tok, Josef Fuchs mesterjegy és bécsi Hivataljel, közepén karmos foglalatban 1 db félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal, babérkoszorús és fekete zománc díszítéssel, eredeti dobozával, kis sérüléssel

Btto.: 13,9 g; h: 6 cm