1301. Teáskanna
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedlicka et Söhne mesterjegy, szecessziós nőszirom szálakkal díszítve, vésett, tulajdonosi "OG." monogrammal
674 g; m: 20,5 cm
csontgyűrűs izolált füllel és tetőgombbal, (Neuwirth I. 203.o.)