250. Ezüstök és ékszerek > Teáskanna

1301. Teáskanna

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedlicka et Söhne mesterjegy, szecessziós nőszirom szálakkal díszítve, vésett, tulajdonosi "OG." monogrammal

674 g; m: 20,5 cm

csontgyűrűs izolált füllel és tetőgombbal, (Neuwirth I. 203.o.)