250. Ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1495. Fülbevaló pár

1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany akasztó, ezüst azsúr foglalatban 2 db nagyobb, régi csiszolású briliáns cca. 1 ct és 2 db kisebb brill cca. 0,14 ct (R1, Cr-TCa, SI-P2), egyik kő sérült, Stephán N. utóda Grónay István ékszerés

2,1 g