1356. Szecessziós tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka & Schöne mesterjegy, vésett TM tulajdonosi monogrammal, virágszálakkal díszítve, apró hibával
588 g; 38*30 cm