1342. Csokoládékínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AP" ismeretlen mesterjegy, négy golyó lábon, ovális tál, hullámos, magas peremmel
243 g; 26,8*16,5 cm