250. Ezüstök és ékszerek > Karaffa

1319. Karaffa

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, "FZM" mesterjegy, szecessziós, virágdíszes csőr, színtelen, csiszolt, kúpos üveg testtel

m: 26,5 cm