250. Ezüstök és ékszerek > Díszöv

1375. Díszöv

orosz, 19. sz. második fele, 84 zlotnyikos ezüst, "AB" cirill betűs mesterjeggyel, csuklós tagokból, aranyozás nyomaival

Btto.: 358,4 g; h: 72 cm