250. Ezüstök és ékszerek > Borkóstoló tálka

1223. Borkóstoló tálka

Prága ?, 18. sz. eleje, antik ezüst, tűzaranyozással, "GRB" mesterjegy, kalapált, domborított, vésett és poncolt, Ámor a lelkek halásza (a szívek horgásza) ábrázolással, restaurált

111,7 g; 15,5*15,5*4,4 cm

kis sérüléssel