1223. Borkóstoló tálka
Prága ?, 18. sz. eleje, antik ezüst, tűzaranyozással, "GRB" mesterjegy, kalapált, domborított, vésett és poncolt, Ámor a lelkek halásza (a szívek horgásza) ábrázolással, restaurált
111,7 g; 15,5*15,5*4,4 cm
kis sérüléssel