1235. Sótartó
Pest, 19. sz. első fele, 1816, antik ezüst, jegy erősen megkopva, P évbetűvel bélyegzett, háromirányú kígyós szár, kerek, öblös csészéje aranyozva
98,2 g; m: 8,5 cm