250. Ezüstök és ékszerek > Pohár

1233. Pohár

Bécs, 1802 vagy 1807 (?), 13 latos antik ezüst, Andreas Renner (?) mesterjegy, a Benicky család vésett címerével, kis sérüléssel

128 g; m: 12,7 cm

(Neuwirth 2002 P. 234.)