1233. Pohár
Bécs, 1802 vagy 1807 (?), 13 latos antik ezüst, Andreas Renner (?) mesterjegy, a Benicky család vésett címerével, kis sérüléssel
128 g; m: 12,7 cm
(Neuwirth 2002 P. 234.)