1410. Szoliter gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, "TP" mesterjegy, 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,35 ct (R1, Cr, SI2), vállakon és gyűrűsinen repasse vésett díszítéssel, kis sérüléssel
3,9 g