250. Ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1410. Szoliter gyűrű

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, "TP" mesterjegy, 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,35 ct (R1, Cr, SI2), vállakon és gyűrűsinen repasse vésett díszítéssel, kis sérüléssel

3,9 g