1302. Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vinczencz Czokally mesterjegy, négy szárnyas oroszlánfejes lábon kerek, átfűrészelt kosár, üvegbetét nélkül
342 g; 7,2*22,8 cm
(Neuwirth I. 138. o.)