250. Ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1302. Asztalközép

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vinczencz Czokally mesterjegy, négy szárnyas oroszlánfejes lábon kerek, átfűrészelt kosár, üvegbetét nélkül

342 g; 7,2*22,8 cm

(Neuwirth I. 138. o.)