250. Ezüstök és ékszerek > Art deco teáskészlet

1341. Art deco teáskészlet

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 935 ezrelékes sterling ezüst, Bokor Sándor mesterjegy, négy-négy hengeres lábon gömb testek, feketére pácolt fa füllel és tetőgombokkal, össz.: 3 db

Btto.: 957 g; m: 9,5-15,5 cm