1341. Art deco teáskészlet
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 935 ezrelékes sterling ezüst, Bokor Sándor mesterjegy, négy-négy hengeres lábon gömb testek, feketére pácolt fa füllel és tetőgombokkal, össz.: 3 db
Btto.: 957 g; m: 9,5-15,5 cm