250. Ezüstök és ékszerek > Desszertkészlet, 6 személyes

1293. Desszertkészlet, 6 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BL" mesterjegy (1 db "DM" jelzettel), angol vágott fazon, aranyozott fém pengék és villák, Schwarcz Dániel órás és ékszerész dobozával, kis sérüléssel

Ntto.: cca. 120 g; h: 15-17 cm