Gyümölcskínáló pár
osztrák, ezüstözött fém, jelezve az alján: BOHRMANN
1281. tétel
Cukordoboz
Arad, 1843, 13 latos antik ezüst, Mauritius Brull mesterjegy, klasszicista stílusú téglatest, címerlap formájú kulcslyuk dísszel, zárszerkezettel, kulcs nélkül
1282. tétel
Kínálótál
orosz, 20. sz. eleje, elkopott jellel, 875 ezrelékes ezüst, cirill jelzettel, niellós díszítéssel, belül aranyozással
1283. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Schediwy mesterjegy, négy golyó lábon álló füles téglány, palmettás díszszegéllyel, belső rész halvány aranyozással
1284. tétel
Fűszertartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hivataljellel, mesterjegy nélkül, öntött, griffmadaras lábakon, belül galvánaranyozva
Kézi gyertyatartó
Bécs, 17...3, 13 latos antik ezüst, 1809-10 körüli adómentességi jel és 1807 körüli fémjelzés, összeállított tárgy, jegyek a fogóban
1287. tétel
Fűszertartó
lengyel (?), 19. sz. eleje, 12 latos antik ezüst, "DL" mesterjegy, rombuszos talpon csónak alakú tálka, ívelt fülekkel, belső rész tűzaranyozás nyomaival
1288. tétel
Mokkáscsésze és alj 6 személyre, cukortartóval
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, színtelen üvegbetétekkel, dísz bordűrrel
1289. tétel
Cukordoboz
1290. tétel
Szalvétatartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kikopott mesterjegy, négy öntött lábon álló hajtott lemez, mindkét oldalán átfűrészelt népies motívummal
1291. tétel
Cukordoboz
Varsó, 20. sz. közepe (?), ezüst, ovális, öntött, négy lábon álló test, virágos díszítéssel, "WS" mesterjeggyel, belül fényes aranyozással
1292. tétel
Desszertkészlet, 6 személyes
1293. tétel
Biedermeier merőkanál és 6 db teáskanál
Bécs, 184(?), 13 latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, plasztikus rokokó virágindás nyelek, vésett "DZs" tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel
1294. tétel
Teáskanna
Pest, 1872-1902 közötti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, pesti Hivataljel, Hessenberg bélyegzővel, sima test izoláló csont gyűrűkkel, talpon 53434 ia anp.pca karcolt jelzettel
1295. tétel
Bonbon kínáló kosárka
1296. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Czokally A. et Pill mesterjegy, széles, kerek talpakon baluszteres szárak, vésett díszítéssel és GB koronás tulajdonosi monogrammal
1297. tétel
Karaffa és alátét
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, csiszolt színtelen üveg, 800 ezrelékes ezüst szerelékkel, Karl Jedlicska és Gedliczka et Söhne mesterjegyekkel, vésett nemesi címerrel, (Neuwirth I. 274.)
1298. tétel
Szecessziós asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, négy lábon álló, préselt lemez, áttört és stilizált, füzéres díszítéssel, apró sérüléssel
1299. tétel
Serleg pár
német, 1902-1922 közötti prágai behozatali jegy, ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, talpon vésett "Szada 1917 május és 1917 jún. 10." datálással