1284. Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Schediwy mesterjegy, négy golyó lábon álló füles téglány, palmettás díszszegéllyel, belső rész halvány aranyozással
Btto.: 526 g; 9*12,5*9,8 cm
zárszerkezettel, kulcs nélkül, (Neuwirth II. 176.)