250. Ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1284. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Schediwy mesterjegy, négy golyó lábon álló füles téglány, palmettás díszszegéllyel, belső rész halvány aranyozással

Btto.: 526 g; 9*12,5*9,8 cm

zárszerkezettel, kulcs nélkül, (Neuwirth II. 176.)