250. Ezüstök és ékszerek > Bonbon kínáló kosárka

1296. Bonbon kínáló kosárka

német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1922 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, Wilhelm Binder (?) mesterjegy és 65868 formaszám, ovális csónak forma, átfűrészelt díszítéssel

154 g; 14,5*17,5*11,3 cm