250. Ezüstök és ékszerek > Mokkáscsésze és alj 6 személyre, cukortartóval

1289. Mokkáscsésze és alj 6 személyre, cukortartóval

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, színtelen üvegbetétekkel, dísz bordűrrel

Ntto.: 902 g; m: 4-5,8 cm; d: 9,8 cm