250. Ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1292. Cukordoboz

Varsó, 20. sz. közepe (?), ezüst, ovális, öntött, négy lábon álló test, virágos díszítéssel, "WS" mesterjeggyel, belül fényes aranyozással

449 g; 14,5*14,5*10 cm