250. Ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1297. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Czokally A. et Pill mesterjegy, széles, kerek talpakon baluszteres szárak, vésett díszítéssel és GB koronás tulajdonosi monogrammal

636 g; m: 29 cm

apró hibával, szárak pántolással megerősítve, (Neuwirth I. 138.)