1297. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Czokally A. et Pill mesterjegy, széles, kerek talpakon baluszteres szárak, vésett díszítéssel és GB koronás tulajdonosi monogrammal
636 g; m: 29 cm
apró hibával, szárak pántolással megerősítve, (Neuwirth I. 138.)