1282. Cukordoboz
Arad, 1843, 13 latos antik ezüst, Mauritius Brull mesterjegy, klasszicista stílusú téglatest, címerlap formájú kulcslyuk dísszel, zárszerkezettel, kulcs nélkül
410 g; 13*9,2*7,5 cm
restaurált (Kőszeghy: Nr. 8., 19.)