250. Ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1282. Cukordoboz

Arad, 1843, 13 latos antik ezüst, Mauritius Brull mesterjegy, klasszicista stílusú téglatest, címerlap formájú kulcslyuk dísszel, zárszerkezettel, kulcs nélkül

410 g; 13*9,2*7,5 cm

restaurált (Kőszeghy: Nr. 8., 19.)