250. Ezüstök és ékszerek > Karaffa és alátét

1298. Karaffa és alátét

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, csiszolt színtelen üveg, 800 ezrelékes ezüst szerelékkel, Karl Jedlicska és Gedliczka et Söhne mesterjegyekkel, vésett nemesi címerrel, (Neuwirth I. 274.)

tálka: 121,5 g; d: 15 cm; m: 25,5 cm