1299. Szecessziós asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, négy lábon álló, préselt lemez, áttört és stilizált, füzéres díszítéssel, apró sérüléssel
1078 g; 52*40*8,8 cm
(Neuwirth I. 194. o.)