1286. Fűszertartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BE" (?) mesterjegy, kalapált, hólyagos, bordás test, sarkain rózsafejekkel díszítve
78,2 g; 4,3*9*7,5 cm