250. Ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1285. Fűszertartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hivataljellel, mesterjegy nélkül, öntött, griffmadaras lábakon, belül galvánaranyozva

89,2 g; 4,5*8 cm