1285. Fűszertartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hivataljellel, mesterjegy nélkül, öntött, griffmadaras lábakon, belül galvánaranyozva
89,2 g; 4,5*8 cm