250. Ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1290. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EN" mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon, öblös, hólyagolt test, öntött rózsás tetődísszel, belső rész aranyozás nyomaival, apró sérüléssel

406 g; 12,5*14*12,5 cm