1290. Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EN" mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon, öblös, hólyagolt test, öntött rózsás tetődísszel, belső rész aranyozás nyomaival, apró sérüléssel
406 g; 12,5*14*12,5 cm