1291. Szalvétatartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kikopott mesterjegy, négy öntött lábon álló hajtott lemez, mindkét oldalán átfűrészelt népies motívummal
195 g; 17,7*11*4,4 cm