250. Ezüstök és ékszerek > Kínálótál

1283. Kínálótál

orosz, 20. sz. eleje, elkopott jellel, 875 ezrelékes ezüst, cirill jelzettel, niellós díszítéssel, belül aranyozással

160,5 g; 6,7*13,2 cm