250. Ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1288. Fűszertartó

lengyel (?), 19. sz. eleje, 12 latos antik ezüst, "DL" mesterjegy, rombuszos talpon csónak alakú tálka, ívelt fülekkel, belső rész tűzaranyozás nyomaival

74 g; 8,5*11*4,5 cm