1288. Fűszertartó
lengyel (?), 19. sz. eleje, 12 latos antik ezüst, "DL" mesterjegy, rombuszos talpon csónak alakú tálka, ívelt fülekkel, belső rész tűzaranyozás nyomaival
74 g; 8,5*11*4,5 cm