1294. Biedermeier merőkanál és 6 db teáskanál
Bécs, 184(?), 13 latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, plasztikus rokokó virágindás nyelek, vésett "DZs" tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel
192 g; h: 15,1-20,5 cm
(Neuwirth 2002. P. 531.)