1322. Gyertyatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, olvashatatlan mesterjegy, három öntött lábon, magasított, felhúzott talp, váza alakú szár, vésett, leveles díszítéssel és "FB" tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel
408 g; m: 36 cm