250. Ezüstök és ékszerek > Szelence

1339. Szelence

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül tűzaranyozva, Keszler Testvérek mesterjegy, öntött test, domborított, vésett, poncolt díszítéssel, hullámgilosált felülettel

125,3 g; 8,4*6*1,7 cm