1339. Szelence
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül tűzaranyozva, Keszler Testvérek mesterjegy, öntött test, domborított, vésett, poncolt díszítéssel, hullámgilosált felülettel
125,3 g; 8,4*6*1,7 cm