1492. Turmalinos gyűrű
magyar, 20. sz. utolsó harmada, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "GH" mesterjegy, középen, karmos foglalatban bicolor színű turmalin cca. 6,25 ct és a vállakon 2-2 modern csiszolású briliáns cca. 0,2 ct
3,9 g