250. Ezüstök és ékszerek > Képkeret

1311. Képkeret

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Géza mesterjegy, sima keret fa hátlappal és kitámasztóval, üveglap nélkül

Btto.: 976 g; 40,4*29,5 cm