250. Ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1318. Fűszertartó

bécsi és német fémjel, 1900 körül, bécsi behozatali jellel, két belső tégely kívül-belül aranyozott ezüst, H. STEINER bélyegzővel, áttört, szecessziós kosár, két kiskanál későbbi pótlás: pesti 1867-1936 közötti fémjel, ezüst, "TL" mesterjeggyel, átalakíto

313 g; 23,3*12,2*4,5 cm