1481. Gyöngy medál láncon
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany lánc és szerelék, tenyésztett, édesvízi, fehér gyöngy (d: 12 mm), 1 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,1 ct (M1, W, VSI) díszítve
medál Btto.: 3,9 g; lánc 1,4 g; h: 48,5 cm