250. Ezüstök és ékszerek > Parféskanál, 12 db

1355. Parféskanál, 12 db

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SINGER mesterjegy, angol ívelt végű fazon, 2 db dobozzal, doboz sérült

350 g; h: 14 cm