1230. Gyertyatartó
19. sz., 13 latos antik ezüst, széles, ötkaréjos talpon késmárki hitelesítőjegy és "AM" mesterjegy, gazdagon tagolt szár és csésze 18. századi, alsó és felső rész nem összetartozó, összeállított tárgy, sérült
460 g; m: 22,7 cm