250. Ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1314. Asztalközép

19. sz. vége, fém talpazat és vázatartó kehely, j.n., színtelen, csiszolt üvegbetét vázával és tállal, kis sérüléssel

34*22 cm