1490. Mandzsettagomb pár
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, mattított, domborított felülettel, 2 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,3 ct (R2, TCr-Cr, VSI-SI1)
8,3 g; d: 12 mm
kis sérüléssel