1483. Gyöngy medál láncon
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany lánc és szerelék, tenyésztett, édesvízi, csepp alakú, fehér gyöngy, fényes felülettel (11*9 mm)
Btto.: 3 g; lánc h: 40 cm